09355234638

سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو شرقی، پلاک ۷۸، ساختمان سعادت – طبقه چهارم – واحد ۳۰ شرقی​

در صورتی که کیست مویی شما با روش های درمانی متداول دوباره برمی گردد، یا اینکه کیست مویی شما تبدیل به توده ای از کیست ها شده است، شما نیاز به جراحی کیست مویی با بی حسی موضعی دارید.

پزشک متخصص با بی حسی موضعی کار خود را شروع می کند و بعد تمامی کیست ها را باز کرده و زایده ها و چرک ها را از محل مقعد شما بیرون می آورد. بعد از بیرون آوردن همه کیست ها، ناحیه جراحی شده بخیه زده می شود.

بعد از جراحی کیست مویی پزشک نحوه تعویض پانسمان ها را به شما توضیح خواهد داد و توصیه خواهد کرد که برای اینکه در درون زخم، امکان رشد مو نباشد، آنجا را به صورت منظم اصلاح و تمیز کنید.

 

جراحی کیست مویی با لیزر

جراحی کیست مویی با لیزر مزایای زیادی نسبت به جراحی با چاقو دارد. با لیزر شما نیازی به بیهوشی و بستری شدن، و مراقبت از پانسمان های بعد از عمل ندارید. در جراحی با لیزر ناحیه مورد عمل با بی حسی موضعی انجام می شود و این مورد درد بیمار را تا یک تا دو روز بعد از عمل کم می کند.

در حین عمل لیزر نیازی به تراشیدن محل نیست و بعد از عمل نیز لزومی به بستری شدن بیمار در کلینیک یا بیمارستان نمی باشد. بیمار بعد از عمل هر وقت دلش خواست می تواند به حمام برود. بعد از یک تا دو روز هم می تواند به راحتی بنشیندو و به امور روزانه خود برسد.

پیام بگذارید

(0 دیدگاه)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *