درمان کیست مویی با لیزر را می توان یک روش کم درد و کم هزینه برای حل کردن مشکل کیست مویی تلقی کرد. هزینه عمل جراحی کیست مویی با لیزر در مقایسه با مزایای آن نا چیز تلقی می شود. لیزر کیست مویی مزایای زیادی دارد از جمله اینکه قرار نیست یک ماه از کار و زندگی بیافتید!

به جای عمل جراحی درمان کیست مویی با لیزر

لیزر امروزه در خدمت علم پزشکی است. قبل از درمان کیست مویی به روش لیزر باید بدانید که: یک کیست مویی آلوده می‌ تواند شدیدا دردناک و باعث ناراحتی شدید در طول فعالیت‌ های روزمره شود. جراحی می‌ تواند این مشکل را حل کند، اما اگر کیست برگردد، باید دوباره درمان شود.

درمان کیست مویی با لیزر خیلی سریع انجام می شود.

مزایای جراحی کیست مویی با لیزر

ما می دانیم که شما نمی‌ خواهید بیش از یک‌ بار به جراحی سینوس پیلونیدال یا همان کیست مویی بروید، بنابراین شما را تشویق می‌ کنیم که یک روش درمانی با میزان موفقیت ثابت را انتخاب کنید، مانند سوزاندن کیست مویی با اشعه لیزر از آنجا که میزان موفقیت درمان کیست مویی با لیزر بالا است، با انتخاب این روش درمانی که کمترین حالت تهاجمی را دارد، دلایل خوب امیدبخشی در دست است که این جراحی تنها روشی است که شما به آن نیاز دارید.

هزینه درمان کیست مویی با لیزر به صرفه است

درمان کیست مویی با لیزر چگونه انجام می شود؟

جراحی لیزری یا درمان کیست مویی با لیزر یک درمان نسبتا سریع و موثر برای کیست‌ های پایلونیدال و کیست مویی است. این کیست‌ ها در نزدیکی قله کوکسیکس قرار گرفته‌ اند، و همچنین این کیست‌ ها در کنار موهای زائد و عفونت های بیمارزا رشد می کنند. هدف جراحی تمیز کردن ناحیه آلوده و برداشتن حفره است تا عفونت تکرار نشود.

درمان کیست مویی با لیزر یک عمل جراحی کم تهاجمی است که به طور مشابه با روش‌ های سنتی سینوس پیلونیدال یا کیست مویی شروع می‌ شود. اول، تیم پزشکی این ناحیه را بی حس می کند و بیهوشی عمومی فراهم می‌ شود تا بیمار در طول روند عمل راحت باشد. سپس دکتر موها را از کیست جدا می‌ کند. در این روش اگر نیاز به باز کردن بیش از یک ناحیه باشد، هر کدام از آن‌ ها تمیز می‌ شوند. ​

با یک ابزار تیز ممکن است برای حذف حفره سینوس پیلونیدال یا کیست مویی از بدن استفاده شود. هنگامی که این مرحله انجام می‌ شود،

زخم قبل از شروع عمل، خارج و ترمیم می‌ شود. در برخی از جراحی‌ های لیزری برای کیست‌ های پایلونیدال عمل جراحی انجام نمی‌ شود. درمان با لیزر به تنهایی در درمان این بیماری استفاده می‌ شود. ​

هزینه جراحی کیست مویی با لیزر

آیا کیست مویی با لیزر درمان می شود؟

قیمت این روش به عواملی مانند شدت بیماری, میزان نشانه های کیست مویی و مقدار عفونی شدن کیست ها بستگی دارد.

نکته قابل توجه در این روش این است که لیزر کیست مویی متدی قطعی و کاملا غیر تهاجمی برای درمان کیست مویی است. اگر این نکته را مد نظر داشته باشید روش لیزر درمانی نسبت به سایر روش های درمانی, به صرفه ترین راه درمان هم خواهد بود.

هزینه عمل کیست مویی با لیزر چقدر است؟

هزینه درمان کیست مویی با لیزر بین 1/5 تا سه میلیون تومان است این در حالی است که بعضی از کلینیک ها برای بازاریابی قیمت کمتری را ارائه می کنند و بعد هزینه های مراحعات بعدی را جداگانه حساب می کنند. شما در کلینیک سامان فقط یک بار هزینه پرداخت می کنید.

آیا کیست مویی با لیزر درمان می شود؟

بله کیست مویی با لیزر درمان می شود و میزان موفقیت درمان کیست مویی با لیزر بسیار بالا است، با انتخاب این روش درمانی که کمترین حالت تهاجمی را دارد، دلایل خوب امیدبخشی در دست است که این جراحی تنها روشی است که شما به آن نیاز دارید. کیست مویی با لیزر یک درمان نسبتا سریع و موثر برای کیست‌ های پایلونیدال و کیست مویی است. این روش درمانی زمانی از شما نمی گیرد و از اول تا آخر عمل سر جمع یک ربع طول می کشد و با لیزر کیست ها برداشته و بسته می شود و کیست مویی آلوده کاملا حذف می شود.

آیا درمان کیست مویی با لیزر فقط یک جلسه است؟

بلی درمان اصلی فقط یک جلسه است ولی برای پانسمان چندین نوبت باید مراجعه کنید.

من خانم هستم و مشکل کیست مویی دارم منتها معذبم چه کنم؟

نگران نباشید در کلینیک سامان خانم ها توسط خانم دکتر معاینه و درمان می شوند تا با خیال راحت به مداوای خودشان رسیدگی کنند.

Summary
Review Date
Reviewed Item
درمان کیست مویی با لیزر‌ |عمل جراحی کیست مویی با لیزر | هزینه لیزر کیست مویی
Author Rating
41star1star1star1stargray

1 دیدگاه

  1. سلام،کسی هست که با لیرز عمل کرده باشه،دردش زیاده،من دارم از ترس سکته میکنم


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *