درمان بواسیر با لیزر یک راه جدید درمان بواسیر یا همورئید است کلینیک سامان با بهترین دکتر کمتر از نیم ساعت شما را از شر بواسیر برای همیشه خلاص می کند. ما در سامان برای راحتی بیماران از پزشک آقا برای آقایان محترم و از پزشک خانم برای بانوان محترم استفاده می کنیم.

درمان بواسیر با کلینیک سامان

پس اصلا لازم نیست نگران باشید. درمان بواسیر با لیزر یک راه جدید درمان هموروئید است کلینیک سامان با بهترین دکتر کمتر از نیم ساعت شما را از شر بواسیر برای همیشه خلاص می کند. عمل جراحی بواسیر با لیزر روش جدید درمان هموروئید است در این روش عمل جراحی بواسیر با لیزر بدون بستری شدن و بدون درد و خونریزی توسط اشعه لیزر کمتر از 18 دقیقه با کمترین هزینه انجام می شود.سرعت درمان بواسیر یا هموروئید با لیزر بالاست و هزینه لیزر بواسیر به نسبت جراحی پایین است. در این روش بیمار دردی را حس نمی کند و خونریزی وجود ندارد. درمان با لیزر بواسیر در معمولا در کمتر از یک ساعت انجام می شود. در این روش بافت های بواسیر بیمار با لیزر از بین می رود. توجه داشته باشید که احتمال عود مجدد بواسیر در این روش بسیار کم است.

معرفی درمان بواسیر با لیزر

درمان بواسیر با لیزر با ضمانت در کمترین زمان کم هزینه ترین درمان بواسیر در تهران به صورت تضمینی بدون درد و خونریزی با دکتر اختصاصی خانم.
سرعت درمان بواسیر یا هموروئید با لیزر بالاست و هزینه لیزر بواسیر به نسبت جراحی پایین است. در این روش بیمار دردی را حس نمی کند و خونریزی وجود ندارد. درمان با لیزر بواسیر در معمولا در کمتر از یک ساعت انجام می شود. در این روش بافت های بواسیر بیمار با لیزر از بین می رود. توجه داشته باشید که احتمال عود مجدد بواسیر در این روش بسیار کم است.

عمل جراحی بواسیر با لیزر

درمان قطعی بواسیر

برای درمان قطعی بواسیر روش های مختلفی وجود دارد مثل درمان خانگی بواسیر, درمان پزشکی یا گیاهی ما این روش ها را برای شما بررسی می کنیم. اگر هموروئید یا بواسیر معالجه نشود مشکلاتی را به وجود می آورد. ما اینجا در مورد روش های درمان بواسیر با شما حرف خواهیم زد.درمان‌ های زیادی وجود دارند که می‌ توانند خارش و ناراحتی را کاهش دهند. ایجاد تغییرات غذایی ساده و عدم فشار بردر هنگام توالت اغلب توصیه می‌ شود.اگر گاهی وقت های می شنوید معجزه درمان بواسیر معمولا بحث روی سلامت غذایی است

مزایای درمان بواسیر با لیزر

مزایای درمان بواسیر با لیزر چیست؟

 • هزینه پایین

درمان بواسیر با لیزر همان طور که در بالا اشاره کردیم این روش هزینه های بسیار کمتری از روش های دیگر پزشکی مثل جراحی دارد. لازم است بدانید شما در کلینیک سامان فقط یک بار هزینه می پردازید و باقی هزینه ها مثل پانسمان های بعدی رایگان است.

بدون درد و خونریزی

بیمار در این روش درد خیلی کمتری حس می کند به طوری که برخی این روش را بدون درد می دانند یک روش بدون درد و خونریزی! استفاده از لیزر باعث قطع شدن خونریزی محل برش می شود و از آنجایی که عمل برش با لیزر انجام می شود بیمار درد خیلی تاچیزی حس می کند.

درمان سریع

در بالای ۹۰ درصد بیماران لازم نیست بیمار بستری بشود و همان روز مرخص می شود بر خلاف روش های دیگر که چندین روز و هفته بیمار را درگیر می کند. کم بودن زمان درمان و بهبودی باعث جذابیت این روش لیزر بواسیر شده است چون گاهی بیمار نمی خواهد روند درمان به روال زندگی اش لطمه بزند.

در صورت تشخیص پزشک معالج شما روش لیزری تقریبا بهترین روش درمان بواسیر است.درمان بواسیر با لیزر یک راه جدید برای درمان بواسیر است. این روش درمان قطعی و فوری و کم هزینه بوده و می تواند جایگزین جراحی و عمل بشود.

عمل لیزر بواسیر چگونه است؟

در روش عمل جراحی بواسیر با لیزر بیمار بی هوش نمی شود و ناحیه مورد نظر فقط بی حس می شود. این متد درست بر خلاف روش عمل جراحی است که با چاقوی جراحی محل آسیب دیده را بریده و بر می داشتند.اما اینجا این کار توسط لیزر انجام می شود.پس به این خاطر در این روش نیازی به بستری شدن نیز نیست. در حالی که در روش جراحی بواسیر باید چند روزی در بیمارستان یا کلینیک بستری شوید.درمان بواسیر با لیزر یا عمل جراحی بواسیر با لیزر یک روش درمان قطعی بواسیر یا هموروئید به صورت سرپایی با اشعه لیزر کمتر از 18 دقیقه در تهران.

عمل جراحی بواسیر با لیزر

درمان بواسیر با لیزر با ضمانت در ۲۵ دقیقه کم هزینه ترین درمان هموروئید با لیزر تهران به صورت تضمینی بدون درد و خونریزی با پانسمان های رایگان.سرعت درمان بواسیر یا هموروئید با لیزر بالاست و هزینه لیزر بواسیر به نسبت جراحی پایین است. در این روش بیمار دردی را حس نمی کند و خونریزی وجود ندارد.

کمتر از یک ربع 15 ساعت.

مراحل عمل جراحی بواسیر با لیزر

 1. نوبت بگیرید

  با توجه به اینکه تعداد زیادی بیمار هر روز به کلینیک مراجعه می کنند لطفا قبل از مراجعه هماهنگی کنید.

 2. معاینه می شوید!

  همه چیر را خواندید بسیار خوب است اما شما در هر مرحله ای باید توسط یک پزشک متخصص معاینه شوید. اصلا چیزی به نام خود درمانی نباید بذارد با سلامتی خودتان شوخی کنید

 3. درمان دارویی بواسیر

  خب خیلی رک بگوییم در کلینیک سامان قرار نیست شما را با هر بهانه ای بفرستیم زیر دستگاه لیزر یا به قول قدیمی ها زیر تیغ جراحی. بعد از معاینه توسط دکتر اگر بواسیر یا هموروئید شما در مرحله ای بود که می شود با دارو معالجه اش کرد حتما به شما گفته می شود

 4. لیزر بواسیر

  خب مزایا و هزینه های لیزر بواسیر برای شما شرح داده می شود اگر بواسیر تان در مرحله ای هست که می شود با لیزر به صورت قطعی درمانش کرد به شما پیشنهاد می شود تا آگاهانه تصمیم بگیرید.

 5. مراجعات بعدی

  خب لیزر بواسیر در کمتر از نیم ساعت انجام می شود. شما به خانه می روید و استراحت می کنید ممکن است چند بار برای تعویض پانسمان برگردید در این مرحله هیچ هزینه ای در کلینیک سامان از شما در یافت نمی شود.

 6. به سلامتی سلام کنید

  خب تبریک می گوییم شما دیگر بواسیر ندارید.

درمان بواسیر به صورت قطعی با لیزر

بواسیر بیماری است که در بافت های سیاهرگی مجرای نشیمنگاه ظاهر می شود. در حالت عادی این رگها مثل بالشتکی ترکیبی از مجرای سرخرگی – سیاهرگی و بافت پیوندی، کار کنترل مدفوع را برعهده دارند، ولی هرگاه این رگ ها تورم داشته باشند بواسیر اتفاق می افتد. بواسیر چیست؟

عوارض درمان با اشعه لیزر

تنها ترین عیبی که روش درمان بواسیر با لیزر دارد, این است که اگر حجم بواسیر های ایجاد شده در ناحیه مقعد بیش از اندازه بزرگ و دامنه پخش آنها نیز گسترده تر باشد, ممکن است نتوان با لیزر ناحیه بواسیر زده را به خوبی مدیریت کرد. به غیر از این مورد عیب دیگری برای لیزر بواسیر بیان نشده است.

کمتر از یک دقیقه 20 ساعت.

بعد از عمل بواسیر چه باید کرد

 1. آرام باشید

  فاصله محل درمان تا منزل را با وسیله مناسب و با آرامش طی کنید.

 2. استراحت مطلق و استراحت کافی

  در ۲۴ ساعت اول بعد از لیزر درمانی استراحت کنید.

 3. مصرف داروها در زمان درست

  طبق دستور پزشک معالج داروهای تجویز شده را به صورت منظم مصرف کنید.

 4. کنترل غذایی صحیح

  زمان های دستشویی رفتن را با رژیم غذایی مناسب متعادل و منظم کنید.

 5. زیاد نشستن و ایستادن به صورت طولانی ممنوع

  به صورت طولانی یک جا نشستن را ترک کنید.زیاد سر پا نایستید.

 6. دقت در شستشوی جای عمل بواسیر

  ناحیه مقعدی خود را با شامپوهای بدون سوزش مثل شامپو بچه منظم شسته و خشک کنید.

برای درمان بیرون زدگی بواسیر چه باید کرد؟

معمولا در چنین شرایطی توصیه می شود که غذاهای ملین مصرف کنید اما این برای درمان خانگی بواسیر است و پیشنهاد می شود به پزشک مراجعه کنید.

دوران نقاهت بعد از عمل بواسیر یا همورئید با لیزر چقدر طول می کشد؟

دوره نقاهت شما بعد از لیزر بواسیر کوتاه تر است. نیازی به استراحت طولانی مدت در منزل نیست.مجبور به بستری شدن در بیمارستان یا کلینیک نیستید.

مراکز درمان هموروئید با لیزر را از کجا ادرس بگیرم؟

نیازی به جستجوی خاصی نیست شما از طریق اینترنت می تونید کلینیک های فعال را پیدا کنید. کلینیک سامان, دکتر درد, مرکز جم لیزر هم در خدمت شماست.

من خانم هستم و معذوریت دارم چه کنم؟

اصلا نگران نباشید شما توسط یک دکتر خانم معاینه و جراحی می شوید.

جای دیگری زنگ زدم هزینه پایین تر از شما می گفتند برای درمان با لیزر بواسیر چرا؟

خب برخی همکاران هزینه های مراجعات بعدی را به صورت جداگانه حساب می کنند در حالی که شما در کلینیک سامان فقط یک بار هزینه پرداخت می کنید احتمالا روش همکاران محترم برای بازاریابی است.

چه کسانی نباید بواسیرشان را لیزر کنند؟

همانطور که گفته شد این روش درمانی هیچ محدودیتی برای هیچ کسی ندارد و کسانی که با علائم بواسیر دست و پنجه نرم می کنند, بدون هیچ مشکلی می توانند از آن استفاده کنند. درست است که استفاده غالب این روش برای درمان بواسیرهای خارجی و پیشرفته است, اما مبتلایان به بواسیرهای داخلی نیز که علائم بواسیر در آنها قابل تحمل نیست نیز می توانند از لیزر برای درمان خود استفاده کنند.

بهترین راه درمان بواسیر

توجه داشته باشید که هیچ روش درمانی ایده آل ترین نیست و با توجه به شرایط بیماری نسبی است.

توجه داشته باشید که درمان بواسیر به روش های مختلفی انجام می شود. ما در اینجا سعی می کنیم همه روش هایی که به درمان قطعی بواسیر منجر می شود را برای شما توضیح بدهیم. اگر خدای ناکرده به بواسیر مبتلا شده اید اصلا نباید نگران باشید و قول معروف اصلا نباید خجالت بکشید.:)

نظر ما:

به هر حال به نظر ما اگر به دنبال درمان فوری و سریع بواسیر هستید باید روش های پزشکی آن را امتحان کنید. اما خب روش های دیگری هم برای درمان بواسیر وجود دارند.

عکس درمان قطعی بواسیر

 • درمان بواسیر با باند لاستیکی

درمان بواسیر با بستن باند لاستیکی

این روش با حداقل تهاجم با استفاده از نوارهای پلاستیکی کوچک برای تسریع جریان خون به بواسیر است. دکتر شما این باندها را در اطراف بواسیر قرار خواهد داد و در عرض یک هفته بواسیر متلاشی شده و کاملا سقوط می‌ کند. این روش درمان بواسیر با رابربند هم نام دارد.

 • درمان بواسیر با تزریق اسکلروتراپی

این روش شامل یک تزریق شیمیایی در بافت ملتهب برای درمان بواسیر است. این کار منجر به اختلال در بواسیر و کاهش درد و التهاب می‌ شود. تزریق باعث درد نسبتا کمی می‌ شود، اما ممکن است کمتر از بستن باند لاستیکی موثر باشد.

 • درمان بواسیر با روش انعقاد

در این روش از لیزر، نور مادون‌ قرمز، یا گرما (دو قطبی) استفاده می‌ شود. عوارض جانبی اندکی دارد ولی اغلب در مقایسه با باند لاستیکی، میزان بازگشت بالایی دارد. ​یک روش عمل جراحی را دنبال کنید.

در برخی موارد، بواسیر ممکن است به درمان‌ های غیر جراحی پاسخ ندهد. اگر با درمان‌ های دیگر موفقیت نداشته باشید ، یا اگر بواسیر شما بزرگ تر شده است، پزشک شما ممکن است جراحی را برای برداشتن بواسیر پیشنهاد دهد.

چند گزینه جراحی متفاوت وجود دارد، و ممکن است در یک محیط سرپایی و یا ممکن است به بستری شدن با توجه به تکنیک جراحی و شدت بواسیر نیاز داشته باشند.

انواع هموروئید

روش‌ های جراحی خطر خونریزی طولانی‌ مدت، عفونت و نشت مدفوع را برطرف می کنند، اگرچه عوارض آن در طولانی‌ مدت بسیار نادر هستند.

چه کسانی نباید بواسیرشان را لیزر کنند؟

همانطور که گفته شد این روش درمان بواسیر هیچ محدودیتی برای هیچ کسی ندارد و کسانی که با علائم بواسیر دست و پنجه نرم می کنند, بدون هیچ مشکلی می توانند از آن استفاده کنند. درست است که استفاده غالب این روش برای درمان بواسیر خارجی و پیشرفته است, اما مبتلایان به بواسیر های داخلی نیز که علائم بواسیر در آنها قابل تحمل نیست نیز می توانند از عمل جراحی بواسیر با لیزر برای درمان خود استفاده کنند

درمان بواسیر با روش انعقاد

در این روش برای درمان بواسیر از لیزر، نور مادون‌ قرمز، یا گرما (دو قطبی) استفاده می‌ شود. عوارض جانبی اندکی دارد ولی اغلب در مقایسه با باند لاستیکی، میزان بازگشت بالایی دارد.

در برخی موارد، بواسیر ممکن است به درمان‌ های غیر جراحی پاسخ ندهد. اگر با درمان‌ های دیگر موفقیت نداشته باشید ، یا اگر بواسیر شما بزرگ تر شده است، پزشک شما ممکن است جراحی را برای برداشتن بواسیر پیشنهاد دهد.

چند گزینه جراحی متفاوت وجود دارد، و ممکن است در یک محیط سرپایی و یا ممکن است به بستری شدن با توجه به تکنیک جراحی و شدت بواسیر نیاز داشته باشند.

درمان بواسیر با روش انعقاد

انواع هموروئید

روش‌ های جراحی خطر خونریزی طولانی‌ مدت، عفونت و نشت مدفوع را برطرف می کنند، اگرچه عوارض آن در طولانی‌ مدت بسیار نادر هستند.

درمان بواسیر با روش هموروئیدکتومی

درمان بواسیر با روش هموروئیدکتومی

این یک روش جراحی برای برداشتن بواسیر و بافت اطراف بواسیر است. هموروئیدکتومی موثرترین راه برای رهایی از بواسیر است که به سایر درمان‌ ها پاسخ نمی‌ دهند. ​این روش برای درمان قطعی بواسیر هم به کار می رود.

درمان فوری درد بواسیر با دارو

اگر منظور شما از درمان فوری درد بواسیر استفاده از قرص یا دارویی باشد که در عرض چند لحظه بواسیر شما را درمان کند، کاملا در اشتباه هستید.

درمان فوری درد بواسیر با دارو

شاید کرم یا دارویی خاصی برای درمان بواسیر وجود داشته باشد ولی در فوری بودن آن می توان شک کرد.کلا هر گونه دارو و درمانی باید تحت نظر پزشک متخصص بیماری های مقعدی و گوارشی استفاده شود و تاثیرگذاری هر دارو یا درمانی زمان بر است و نیاز به مراقبت و عمل به توصیه های پزشک دارد.

آشنایی با درمان های سنتی بواسیر یا هموروئید

درمان گیاهی بواسیر

درمان یبوست تنها راه خلاص شدن از بواسیر در مراحل ابتدایی بیماری است. در ابتدا همه مسیرهای گوارشی برای چندین روز باید استراحت کنند تا روده پاک شود.

برای این کار بیمار باید خوردن میوه را حداقل تا شش روز ادامه دهد بعد از آن ممکن است از غذاهای طبیعی برای راحت مدفوع کردن استفاده کند.

 1. انجیر خشک: چند انجیر خشک را با آب گرم شستشو دهید و شب آن را خیس کنید. صبح انجیر و آبی که انجیر در آن خیس خورده را میل کنید.
 2. خوردن انجیر زمان عصر هم سودمند است. خوردن انجیر هنگامی تاثیرگذار است که چندین هفته خوردن آن را ادامه دهید. دانه های ریز انجیر سبب تحریک روده و حرکت مدفوع می شود.
 3. بواسیر سبب کم شدن فشار در ناحیه مقعد و کم شدن میزان بواسیر می شود. برای رهایی از این بیماری باید بتوانید جلوی یبوست خود را بگیرید.
 4. تربچه: مخلوط صد میلی گرم از تربچه رنده شده و یک قاشق عسل و یا نوشیدن آب این سبزی دو بار درروز در حدود 60 الی 90 میلی گرم در درمان بیماری مفید است.
 5. این روش درمانی می تواند به شکل داروی خارجی هم استعمال شود. تربچه سفید را با شیر ترکیب کنید تا به شکل خمیر درآید استفاده آن در محل درد سبب کم شدن ورم و درد می شود.
 6. شلغم: آب برگ آن باید گرفته شود و 150 میلی گرم باید به بیمار داده شود و هنگامی که آب آن را مصرف می کنید، خوردن میوه های خام و سبزیجات ضروری است. برای به دست آوردن نتیجه بهتر، آب برگ شلغم را به اندازه یکسان با آب شاهی و اسفناج و هویج مخلوط کنید.
 7. خوردن کدو: سه قاشق چایخوری آب برگ کدو را با یک لیوان شیر بدون چربی مخلوط کرده و هر روز صبح مصرف کنید و خمیر ریشه گیاه را نیز برای به دست اوردن نتیجه بهتر می توانید استفاده کنید.
 8. زنجبیل: نصف قاشق چایخوری از آب زنجبیل تازه را بایک قاشق چایخوری آبلیموی تازه و نعناع و یک قاشق عسل ترکیب کنید.
 9. پیاز: در بواسیر خونی مصرف پیاز سودمند است. تقریبا 30 گرم آن را در آب رنده کنید. شش گرم شکر را به آن بیفزایید و دو بار در روز مصرف کنید. بعد از چند روز عوارض این بیماری کم می شود. همینطور پیاز در درمان بواسیر خشک مؤثر است.
 10. علف: تنقیه آب علف دیواره روده را از مدفوع پاک می کند مرحله عادی تنقیه با آب ولرم است. بعد از 20 دقیقه صبر کردن می توان 90 الی 120 میلی گرم از این ماده را استفاده کرد.
 11. دانه کنجد: بیست گرم دانه کنجد را در پانصد میلی گرم آب بجوشانید تا آب آن یک سوم میزان اصلی شود یا به شکل یک شیرینی دربیاید. آن را با آب به شکل خمیر در بیاورید و برای درمان بواسیر می توانید آن را با کره استفاده کنید.
 12. هلیله کابلی: گیاه هلیله کابلی برای درمان بواسیر در کلینیک سامان و به عنوان ماده ای ملین وگس معروف است. این میوه باید در روغن سرخ شود تا به رنگ قهوه ای درآید؛ سپس آن را پودر کرده و نگهداری کنید.

نصف قاشق چایخوری از این پودر هنگام خواب سبب حرکت معمولی مدفوع هنگام صبح می شود. گس بودن میوه سبب از بین رفتن سفتی مدفوع می شود. ترکیب خمیر میوه در روغن برای استعمال خارجی مفید است.

توجه کنید که هیچکدام از این روش های درمان گیاهی بواسیر، درمانی قطعی برای بواسیر شما نیستند و شما برای درمان کامل نیاز دارید با یک پزشک متخصص در این زمینه مشورت و راهکارهای درمانی موثر را با توجه به درجه بواسیر خود از وی دریافت کنید.

درمان خانگی بواسیر

اولین کار برای درمان خانگی بواسیر این است که ناحیه مورد نظر را کاملا تمیز کنید. هر چند که تمیز کردن مقعد کمی با درد همراه است ولی می توانید به آهستگی محل را با یک لیف حمام نرم، آب گرم و صابون ملایم شستشو دهید. برای درمان خانگی بواسیر همچنین می توانید از کرم هیدروکورتیزون، آرام کننده های موضعی مثل لیدوکایین یا بنزوکائین نیز برای این کار استفاده کنید.

آلوئه ورا روان کننده و مسکن خوبی برای درمان خانگی بواسیر است شما می توانید ژل آلوئه ورا از داروخانه تهیه کنید و در ناحیه مورد نظر بمالید. سرکه سفید و یا سرکه سیب نیز می تواند به آرام کردن خارش، سوزش و التهاب کمک کند یک توپ پنبه با سرکه خیس کنید و به محل موردنظر بمالید.

نوشیدن مداوم آب می تواند مدفوع شما را نرم کند و فشار در موقع دفع را کم کند، موقعی که شما حدس می زنید که به بواسیر مبتلا شده اید، نوشیدن آب خود را به 8 تا 10 لیوان آب در روز افزایش دهید.

فیبر یکی دیگر از نرم کننده های مدفوع خیلی خوب است، شما می توانید آن را با خوردن غذاهای با فیبر بالا یا با کمک یک مکمل فیبر و یا هر دو به رژیم غذایی خود بیفزایید.

حبوبات بیشتر، غلات سبوس دار، دانه ها، میوه ها و سبزیجات بخورید.

نشستن در وان آب گرم یکی دیگر ار روش های خانگی درمان بواسیر است.

آب گرم آرام کننده بواسیر است و مطمئن شوید که آب داغ نباشد. آب گرم به تنهایی آرام کننده بواسیر است ولی می توانید کمی نمک طعام، نمک فرنگی اصل، بابونه، بومادران و کالندولا را هم به آن بیفزایید.

بعد از هر دفع مدفوع به مدت بیست دقیقه در وان آب گرم بنشینید. به آرامی ناحیه مقعد را با یک حوله نرم خشک کنید.بسته یخ و یا کمپرس سرد نیز می تواند به کم کردن تورم، التهاب و درد کمک کند. بسته یخ را در مقعد به مدت پانزده دقیقه بگذارید و یا فشرده سازی کنید و دو تا سه بار در روز این کار را تکرار کنید.

ورزش عملکرد روده را تحریک می کند و باعث می شود دفع مدفوع آسان تر شود. سعی کنید بیست دقیقه در روز تمرین هوازی متوسط انجام دهید. پیاده روی یک روش خوب برای شروع این کار است.

در صورتی که یک کار کم تحرک دارید در هر ساعت برخیزید و در اطراف راه بروید، ورزش بیشتر به کم کردن وزن شما نیز کمک می کند.

مدفوع نرم تر به معنی فشار آودن کمتر به ناحیه مقعد است و زمان کمتری صرف نشستن در دستشویی می کنید. تغییرات رژیم غذایی به معنای هر دو افزودن، حذف و یا کم کردن مصرف غذاهای خاص است.

لیزر درمانی بواسیر چقدر طول می کشد؟

مدت زمان درمان بواسیر با لیزر خیلی کم بوده و به شدت بواسیر بستگی دارد که البته به نسبت روش جراحی بواسیر زمان زیادی از بیمار نمی گیرد. در اغلب موارد کمتر از نیم ساعت طول می کشد و بیمار بلافاصله پس از درمان می تواند مرخص شود.

آخرین به‌روزرسانی:

Back to Index

هزینه درمان هموروئید با لیزر چقدر است؟

همان طور که نوشتیم بستگی دارد به نوع بواسیر و برخی از جزئیات دیگر برای اطلاع دقیق تر می توانید با ما تماس بگیرید.

آخرین به‌روزرسانی:

Back to Index

آیا بواسیر بعد از درمان با لیزر بر می گردد؟

در روش درمان بواسیر با لیزر احتمال خیلی کمی وجود دارد که این بیماری برگردد.

آخرین به‌روزرسانی:

Back to Index

در این روش چقدر طول می کشد تا خوب بشوم؟

مدت زمان درمان بواسیر با لیزر خیلی کم بوده و به شدت بواسیر بستگی دارد که البته به نسبت روش جراحی بواسیر زمان زیادی از بیمار نمی گیرد. در اغلب موارد کمتر از نیم ساعت طول می کشد و بیمار بلافاصله پس از درمان می تواند مرخص شود.

آخرین به‌روزرسانی:

Back to Index
16 پاسخ
 1. شیلا توکلی
  شیلا توکلی گفته:

  سلام بعد از درمان بواسیر با لیزر، التهاب و تورم ها چگونه فروکش می کند؟ احتمال اینکه تورم ها زیاد بشود هست؟ شما خودتان بواسیر را با لیزر عمل می کنید؟

  پاسخ
 2. Tofanrsa
  Tofanrsa گفته:

  سلام و عرض ادب. من بواسیر نوع چهار دارم. امکانش است عکس های پزشکی ام را براتون بفرستم و نظرتون رو برام بفرمایید. آیا نیاز به جراحی دارم یا نه؟ آیا می توانم با لیزر عمل کنم؟ هزینه دقیق جراحی لیزر چقدر است؟ ممنون

  پاسخ
 3. سپیده
  سپیده گفته:

  باسلام من در مقعدم تورم زیادی دارم و هنگام دستشویی رفتن این ورم ها زیادتر هم میشوند. امکان دارد با لیزر درمانی این ورم ها را برداشت؟

  پاسخ
  • گروه سامان
   گروه سامان گفته:

   دوست عزیز قبل از هر گونه جوابی باید بدانید که اولین کاری که در این مواقع باید بکنید مراجعه به پزشک است تا دقیقا معاینه شوید.

   پاسخ
 4. نازنین
  نازنین گفته:

  سلام ببخشید برای اطمینان خاطر خودم می پرسم. درست است که در درمان بواسیر ، لیزر در مقابل تیغ جراحی هیچ دردی ندارد؟ لیزر بافت و پوست بدن را نمی سوزاند و آسیبی به پوست نمی زند؟ شاید بریدن از سوختن کمتر داشته باشد؟ نظر شما چیست؟

  پاسخ
 5. جواد افلاکی
  جواد افلاکی گفته:

  سلام در عمل بواسیر با لیزر احتمال خونریزی و عود دوباره هست؟ مدت بستری شدن و بیهوشی چگونه است؟ با این عمل یبوست هم درمان میشود؟

  پاسخ
  • گروه سامان
   گروه سامان گفته:

   خیر به نسبت خیلی بالایی احتمال خونریزی و عود نیست در این روش نیازی به بیهوشی نیست برای یبوست هم باید معاینه بشوید.

   پاسخ
 6. Arman
  Arman گفته:

  سلام. بواسیرم را با لیزر عمل کردم اما بعضی مواقع کمی درد و سوزش دارم. مشکل از کجاست؟ باید دوباره عمل کنم؟

  پاسخ
 7. Alahe.mo
  Alahe.mo گفته:

  سلام من بواسیر خارجی درجه 4 دارم. آیا لیزر می تواند بواسیرم را درمان کند؟ چون از برخی از دکترها شنیدم که تنها درمانم عمل جراحی است و لیزر نمی تواند این نوع بواسیر را درمان کند؟ نظر شما چیست؟

  پاسخ
  • گروه سامان
   گروه سامان گفته:

   لیزر برای درمان بواسیر به کار می رود منتها در برخی موارد و حاد طبق نظر پزشک ممکن است نیاز مبرم به جراحی داشته باشید.

   پاسخ
 8. مریم حریر
  مریم حریر گفته:

  هزینه درمان بواسیر با لیزر چقدر است؟ گران تر از عمل جراحی است؟ جای زخم ها در این روش چه مدت طول می شکد تا بهبود پیدا کند؟ ممنون میشم به این سوال هایم جواب بدهید؟

  پاسخ
  • گروه سامان
   گروه سامان گفته:

   برای آگهی از هزینه می توانید تماس بگیرید تا با توجه به مورد شما راهنمایی تان کنند

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین به‌روزرسانی:

Summary
Review Date
Reviewed Item
درمان بواسیر با لیزر | رتبه 1 کیفیت در درمان قطعی بواسیر | درمان بواسیر
Author Rating
51star1star1star1star1star