به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، خیلی اوقات ممکن است هوای داخل خانه، حتی با پنجره‌ها و درهای بسته، حاوی آلاینده‌های خارجی مختلف از جمله دی اکسید نیتروژن یا مونوکسید کربن باشد. علاوه بر این، مواد شیمیایی مانند کلر، آمونیاک، فرمالدئید، بنزن و فتالات‌ها در محیط حضور دارند. یکی از مزایای اصلی یک دستگاه تصفیه هوا این است که دستگاه می‌تواند آن مواد شیمیایی را فیلتر کرده و هوای تازه را به خانه شما بازگرداند.

مقدار آلرژن‌ها را کاهش می‌دهد

جدا از مواد شیمیایی، هوای داخل خانه اغلب با آلرژن‌های مختلفی مانند گرده، گرد و غبار یا موهای حیوانات خانگی پر می‌شود. فیلتر کردن آنها از محیط اطراف به کاهش علائم و جلوگیری از ابتلا به تب یونجه کمک می‌کند. اگر آلرژی دارید، مطمئناً از مزایای دستگاه‌های تصفیه هوا قدردانی خواهید کرد!

چرا باید در خانه دستگاه تصفیه هوا داشته باشید

از شما در برابر بیماری‌های موجود در هوا محافظت می‌کند

سرماخوردگی و آنفلوانزا شایع‌ترین بیماری‌هایی هستند که از طریق پاتوژن‌های موجود در هوا منتشر می‌شوند، اما مطمئناً تنها نیستند. باکتری‌ها و ویروس‌ها نیز می‌توانند از این طریق منتقل شوند، و اغلب، زمانی که یکی از اعضای خانواده بیمار است، بقیه به زودی هدف قرار می‌گیرند. اگر می‌خواهید از آن جلوگیری کنید، از تصفیه‌کننده‌ای استفاده کنید که پاتوژن‌ها را گرفته و از رسیدن آن‌ها به افراد دیگر در خانه جلوگیری می‌کند.

بوی نامطبوع را خنثی می‌کند

مزایای دستگاه تصفیه هوا چیست که بسیاری از مردم نمی شناسند؟ این دستگاه‌ها می توانند با حذف بوهای مختلف از محیط اطراف و جایگزینی آنها با هوای تازه به کنترل بوهای مختلف در خانه شما کمک کنند. به لطف دستگاه‌های تصفیه هوا، به راحتی می‌توانید بوی غذای پخته شده، سیگار یا رنگ را از بین ببرید.

خواب را بهبود می‌بخشد

اگر هوایی که تنفس می‌کنید تمیزتر باشد، قرار گرفتن در معرض آلرژن‌های داخل خانه، مانند قارچ‌ها، کنه‌های گرد و غبار و موهای حیوانات خانگی نیز کاهش می‌یابد. این امر خطر ابتلا به تب یونجه و بیدار شدن شما در شب با عطسه، سرفه، گلودرد یا آبریزش بینی را به حداقل می‌رساند. اختلالات خواب کمتر به این معنی است که در طول روز احساس آرامش بیشتری خواهید کرد.

شرکت پارس با گارانتی پوزیترون تنها نماینده رسمی دستگاه تصفیه هوای هانیول در ایران است که می توانید جهت سفارش با واحد فروش سازمانی آن با شماره ۰۹۳۰۳۶۷۰۶۱۷ تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *